KURUMSAL REFERANSLARIMIZ


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri
İstanbul'un en güzel yerleri seçilerek kurulan ve halka açık hizmet veren Sosyal Tesislerde Alakart Restoran ve Büfe Satış noktaları bulunmaktadır.

Yaptığı işlem hacmi ve verdiği hizmet açısından Türkiye'nin konuk ağırlama sektöründeki büyük işletmeleri arasındadır.

Sosyal Tesisler Restoran Otomasyon Sistemlerinde Restaurant Express Yazılımlarımız çalışmaktadır. Toplamda 35 nokta da hizmet vermektedir. Merkezi veri toplama sistemi Control Center yazılımı ile yapılmaktadır. Özellikle büfe satışlarında günlük 30.000 işlem olmasına rağmen otomatik devir sistemi özelliği ile sistem hiç bakım gerektirmeden, hızından ve performansından birşey kaybetmeden çalışabilmektedir.

IBB Sosyal Tesislerin Listesi
- Arnavutköy
- Avcılar
- Beykoz Koru
- Beykoz Sahil
- Büyükçekmece
- Çamlıca
- Çırpıcı
- Dragos
- Fethipaşa
- Florya
- Gözdağı
- Haliç
- İstinye
- Kasımpaşa
- Küçükçekmece
- Sultanbeyli
- Zeytinburnuİstanbul Teknik Üniversitesi Kantinleri
Ana Depo ve 8 Fakülte büfesiyle hizmet veren işletmemizde barkodlu satışlar yapılmaktadır.
Merkezi Otomasyon yazılım Control Center ile stok cari ve ürün yönetimleri tek noktadan yapılmaktadır.Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesisleri
Farklı Mimarisi ve hizmet anlayışı ile semte bir yeni bir soluk veren sosyal tesisimiz halka açık olarak hizmet vermektedir.
Tantavi Sostal Tesisi, Kahvaltı ve alakart restoranın zengin menüsüyle çamlıca sırtlarında misafirlerini bekliyor... Otomasyon sistemimiz alakart restoran ve büfe self servis satış noktalarında çalışmaktadır. Aynı zamanda Garson kioskları ile mutfaklara siparişler hızlı bir şekilde iletilmektedir.

DİĞER REFERANSLARIMIZ

Restoran Otomasyon Sistemi Referanslar